KADAYIFÇI MUAMMER USTA

1961 yılında Erzurum’da doğan Muammer TANHAŞ, ilkokulu bitirdikten sonra iş hayatına atılarak, bir lokantada çırak olarak çalışmaya başlar. Çeşitli lokantalarda yıllarca çalıştıktan sonra, 1984 senesinde kendi işyerini faaliyete geçirir. Yaklaşık 8 yıl kadar lokantacılık yapar. Bu süre zarfında kadayıf dolması üzerine uzmanlaşan Muammer Usta, işyerinde sadece kadayıf dolması üzerine hizmet vermeye başlar. Muammer usta bir saatte tam 300 adet kadayıf dolması sarabilmektedir.

Yenilenen dekorasyonu, dost ve samimi hizmet anlayışı ile zamana uyum sağlayan Kadayıfçı Muammer Usta, geçmiş ile bağlarını koparmadan günü yakalayan çizgisini korumaktadır. İşletmeye ait olan özel resim koleksiyonları ise Restaurant’ın duvarlarını süslemektedir.

Alışılagelmiş restorant çizgisinden öteye geçerek, yöresel lezzetleri ve birbirinden eşşiz özel special çeşitleri ile çok farklı bir konsept misafirlerimizi bekliyoruz.

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz, restaurant sektöründe müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Erzurum’un ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz, müşterilerimizin beklentilerini; yöresel ürünlerimizin her zaman taze, leziz ve hijyen ilkelerine uygun, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve aşarak karşılamaktır.

Değerlerimiz

– Kaliteli ve uzman kadro,
– Temiz, hijyenikve güvenilir bir üretim,
– Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
– Taptaze, sımsıcak ürünler,
– Güler yüzlü ve hızlı hizmet.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Sipariş verilen kadayıflar taze mi ?

  Muammer Usta’da tüm ürünler günlük üretilmektedir. Ürünleriniz gün içerisinde korunmakta ve siparişiniz hazırlanırken buz aküleri ve ısı yalıtımına özel ambalajlama ile özel olarak paketlenmekte ve sorunsuz olarak 48 saat korunmaktadır.

 • Kargo süresi ne kadar ?

  Gün içinde verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Kargolanan kadayıf dolması siparişleriniz Türkiye’nin her noktasına 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

 • Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim ?

  Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği www.kadayifcimuammerusta.com.tr’nin kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve ödemenizi yaparak sipariş verebilirsiniz.

 • Sipariş verdikten sonra Muammer Usta beni arayacak mı?

  Ürün ve sipariş ile ilgili olası bir sorunla karşılaşan bilgilerini teyit etmek amacıyla ilgili müşteri temsilcisi belirlemiş olduğunuz numara üzerinde size gerekli bilgi verilecektir.

Tüm Hakkı Saklıdır © 2012, Kadayıfçı & Cağ Kebapcı Muammer Usta.
Gizlilik ve Güvenlik - Satış Sözleşmesi - Ödeme ve Teslimat - İletişim